پاکسازی پوست

پاکسازی پوست برداشتن سلول‌های مرده و نیز آلودگی‌هایی است که روی پوست تجمع پیدا کرده است، این کار می‌تواند سبب ایجاد شادابی و طراوت در پوست شود و به سلامت پوست کمک می‌کند. با پاکسازی پوست، سلول‌های لایه‌های سطحی پوست و نیز چربی‌ها و ذراتی که بر اثر آلودگی‌های هوا روی پوست نشسته است، برداشته می‌شود.

چرا پاکسازی پوست؟

خدمات پاکسازی پوست

غدد چربی موجود در پوست مسئول ترشح چربی هستند.  خروج این ترشحات از طریق مجاری که به سطح پوست باز می‌شوند صورت می‌گیرد. و موجب مرطوب شدن سطح پوست شده . و سلول‌های مرده، ذرات غبار و آلودگی‌های موجود در سطح پوست را حل می‌کنند. گرد و غبار و آلودگی موجود در هوا با چربی روی پوست ترکیب شده و منجر به مسدود شدن مجرای خروجی سبوم یا چربی می‌‌شود و در نتیجه پوست کدر شده و شفافیت و شادابی خود را از دست می‌دهد. برای اصلاح این مشکل پاک کردن منظم پوست با آب و پاک کننده‌های مناسب بسیار مفید است. همچنین باید از مصرف بیش از حد ترکیبات دارای چربی بالا و کرم‌پودر‌ها و مواد آرایشی روی پوست پرهیز کرد. استفاده از پاکسازی پوست و لایه‌برداری مؤثر است. همچنین با استفاده از اسکراب‌های مناسب با نوع پوست، سطح پوست کمی ماساژ داده خواهد شد. بعد از آن پوست کمی بخور داده شده و جوش‌های سرسیاه آن تخلیه می‌شود. در نهایت از یک ماسک مناسب با نوع پوست استفاده شده و کرم نهایی روی پوست قرار داده خواهد شد.

فواید پاکسازی پوست

پاکسازی پوست

آبرسانی پوست باعث افزایش رطوبت پوست می‌شود که برای رطوبت رساندن به لایه بیرونی بسیار مفید است. آبرسانی برای پوست‌های خشک نیز بسیار مفید است و مانع از چروک زودرس می‌شود. ماساژ صورت باعث می‌شود تا خون زیر پوست شما به حرکت درآید. باعث ریلکسی و آرامش شما شده و به جذب مواد اکسیژن‌ رسان کمک می‌کند و بخاطر تحریک پوست باعث دفع مواد زائد می‌شود. پاکسازی باعث زیبایی و شادابی پوست می‌شود. آلودگی‌های سطحی، دانه‌های سرسیاه را از سطح پوست برمیدارد. باعث می‌شود تا مواد معدنی و اکسیژن‌دار به سطح درمیست پوست برسد .( لایه‌ای درونی که زیر سطح پوست قرار دارد) در لایه درمیست، کلاژن وجود دارد و پاکسازی پوست باعث جوان سازی پوست شما می‌شود.

سالن زیبایی زهرا زارع، همراه با تیم حرفه ای و مجرب جهت انجام خدمات پاکسازی پوست در خدمت همه ی شما عزیزان می باشد. لطفا جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت ها با شماره های 02144479891 و 02144479892 تماس حاصل فرمایید , برای مشاهده ی نمونه کارهای ما و اطلاع از جدیدترین مدل های آرایش و زیبایی، به صفحه ی ما در اینستاگرام به آدرس zahrazare_makeup بپیوندید.

تماس جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر :