شینیون

شینیون یکی از مدل‌های رایج آرایش مو است. واژهٔ شینیون از اصطلاح فرانسوی chignon du cou به معنی «پس گردن» می‌آید. به جمع کردن مو با سنجاق در پشت سر شینیون موشینیون می‌گویند اما سبک‌ها و مدل‌های زیادی از شینیون وجود دارد. سبک‌های دیگر شینیون مناسب برای افراد خاص پوش، عروسی‌ها و نامزدی‌ها و مراسم‌های رسمی می‌باشد ولی سبکی که عمومیت دارد همان جمع کردن مو با سنجاق در پشت سر است. به‌طور کلّی شینیون یعنی جمع کردن و ثابت‌نگه‌داشت موهای نسبتاً بلند به فُرم‌های گوناگون. مدلی است بسیار هنری که به تخصص و تجربه نیاز دارد و یکی از هنری‌ترین مدل‌های آرایشگری است. جلوه‌های زیبا و گیرای این مدل، وابسته به ابتکار، ذوق و سلیقهٔ آرایشگر حرفه‌ای یا خود فرد است.

انواع شینیون

  • شینیون گوجه ای

  • شینیون حرارتی

  • شینیون کلاسیک

  • شینیون خطی یا شینیون کاغذی

  • شینیون مواج

  • شینیون بافت

  • شینیون باز و نیمه باز

شینیون عروس

 شینیون گوجه ای

شینیون گوجه ای یکی از مدل های پرطرفدار شینیون در سراسر جهان است که توسط بسیاری از خانم و سلبریتی ها معروف استفاده می شود.زیبایی این مدل شینیون علاوه بر مهارت آرایشگر بستگی به جنس و میزان مو نوع مواد نگهدارنده دارد.این نوع مدل شینون مناسب مراسم رسمی است .یکی از نکات مثبت این مدل این است که می توان از روش های زیادی را برای اجرای آن استفاده کرد. با کمی ابتکار و ذوق سلیقه می توانید طرح های زیبایی را در مدل گوجه ای پیاده سازی کنید.

شینیون گوجه ای

شینیون حرارتی

شینیون حرارتی همانطور که از اسمش پیداست شینیونی است که به وسیله ی حرارت(سشوار بابلیس، اتوی مو )انجام میشود و جز شینیون هایی است که با کمترین مقدار سنجاق و یا حتی بدون سنجاق انجام می شود.

شینیون حرارتی

سالن زیبایی زهرا زارع، همراه با تیم حرفه ای و مجرب جهت انجام خدمات شینیون مو در خدمت همه ی شما عزیزان می باشد. لطفا جهت مشاوره رایگان و تنظیم وقت مراجعه و بازدید، با شماره های 02144479891 و 02144479892 تماس حاصل فرمایید , برای مشاهده ی نمونه کارهای ما و اطلاع از جدیدترین مدل های آرایش و زیبایی، به صفحه ی ما در اینستاگرام به آدرس zahrazare.makeupe.hairstyle بپیوندید.

تماس جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر :