تاتو و اصلاح ابرو

ابرو عضوی ست که در زیبایی چهره بسیار موثر است. پس بایستی فرم ابرو را با سایر خطوط صورت هماهنگ نمود. داشتن ابروهای متقارن، خوش حالت و مهم‌تر از همه متناسب با چشم‌ها و فرم صورت آرزوی هر خانومی است. به شما توصیه می‌کنیم یکبار اصلاح ابرو های خود را بدست پرسنل با تجربه و آشنا با مد روز سالن زیبایی زهرا زارع  بسپارید تا به دور از کلیشه‌های رایج چهره ی یکتا و خاص خود را پیدا کنید.

اصلاح ابرو و زیبایی

زیبا ساختن ابروان میتواند تغییر شگفت انگیزی در ظاهر شما ایجاد کند. منظور فقط تغییر سبک ظاهر نیست، بلکه حالت چهره شماست. ابروانی که شکل زیبایی دارند اصلاح ابرومانند قابی برای چشمان شما هستند، درست مانند موهای آرایش کرده  که قاب چهره است و قاب عکس که زیباساز یک نقاشی زیبا میتواند باشد. اقراق نیست اگر بگوییم که شکل ابرو میتواند به ظاهر شما جلوه دهد و یا جلوه آن را از بین ببرد. ابروی خوب اصلاح شده میتواند صورت را فوق العاده جذاب کند و اگر ابروها به درستی تمیز نشوند به راحتی جذابیت و زیبایی از دست میرود. ابروی خوش ترکیب چشم ها را درشت تر و گونه ها را برجسته تر نشان میدهد و به فرد وقار و جلوه ای خاص میبخشد

نمونه اصلاح ابرو و میکاپ سالن زیبایی زهرا زارع:

اصلاح صورت ابرو چند مدت یکبار باید انجام شود؟

حتما می‌دانید که اصلاح صورت و ابرو در شفافیت و شادابی پوست شما تاثیر می‌گذارد. باتوجه به اینکه سرعت رویش موها در افراد متفاوت است، هر زمان که متوجه بلند شدن موهای صورت شدید، یا مشاهده کردید که حالت ابروهایتان بهم ریخته است، بهتر است برای اصلاح صورت و ابرو اقدام کنید. معمولا برای اصلاح صورت هر دو هفته یکبار و برای اصلاح ابرو هر 20 یا 30 روز یکبار، زمان مناسبی برای اکثر خانم‌ها به نظر می‌رسد.

اصلاح ابرو

سالن زیبایی زهرا زارع، همراه با تیم حرفه ای و مجرب جهت انجام خدمات تاتو و اصلاح ابرو در خدمت همه ی شما عزیزان می باشد. لطفا جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت ها با شماره های 02144479891 و 02144479892 تماس حاصل فرمایید , برای مشاهده ی نمونه کارهای ما و اطلاع از جدیدترین مدل های آرایش و زیبایی، به صفحه ی ما در اینستاگرام به آدرس zahrazare.makeupe.hairstyle بپیوندید.

تماس جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر :