آموزش میکاپ و گریم عروس

میکاپ و گریم عروس که توسط میکاپ آرتیست انجام می شود در حقیقت همان استفاده از ابزار آرایش و تکنیک های سایه روشن برای ایجاد جلوه بیشتر صورت و پنهان کردن مشکلات پوستی است. میکاپ، سبک های متعددی مثل کلاسیک، مصری، لبنانی، خلیجی، هالیوودی و … داشته که میکاپ آرتیست با توجه به تجربه ی قبلی و شناختن سلیقه ی مشتری یکی از آن ها را بر روی صورت مشتری اجرا می کند. یکی از مهم ترین لحظات زندگی همه ما، شب عروسی بوده و یکی از مهم ترین کارهایی که عروس قبل از مراسم باید انجام دهد، میکاپ کردن است. با توجه به اهمیت میکاپ عروس و زمان بر بودن آن، عروس ها فقط سالن های زیبایی ای را انتخاب می کنند که از کیفیت کار آن مطمئن باشند. از این رو، یاد گرفتن میکاپ و گریم عروس می تواند بازار کار گسترده ای را در مقابل هنرجو باز کرده و به افزایش درآمد هنرجو کمک نماید. در میکاپ و گریم صورت، هنرجو با نحوه استفاده از تمام وسایل آرایشی همانند رژ لب، خط چشم، مداد ابرو و … و همچنین ترتیب صحیح استفاده از وسایل آرایشی آشنا شده و در قسمت عملی آموزش، انجام آن ها را تمرین می کند. با توجه به اینکه میکاپ و گریم عروس، تنها بر روی صورت انجام نشده و باید بر روی مو و ناخن عروس نیز کار شود، هنرجو طی این دوره، مهارت های دیگری را نیز یاد گرفته و نحوه ست کردن آرایش چهره با اجزا مختلف بدن را نیز یاد می گیرد.

سرفصل های دوره ی آموزش میکاپ و گریم عروس

  • مشاوره و پذیرش عروس

  • آناتومی و چهره شناسی

  • مقدمه ای بر نحوه میکاپ و گریم عروس

  • اصول میکاپ و گریم عروس

  • آشنایی با مدهای روز

  • نحوه انجام میکاپ و گریم عروس

  • آموزش انواع آرایش چشم و سایه چشم عروس

  • و...

دوره آموزش میکاپ و گریم عروس سالن زیبایی زهرا زارع

در دوره آموزشی میکاپ و گریم عروس سالن زیبایی زهرا زارع، ابتدا فرم های مختلف صورت و انواع رنگ پوست توضیح داده می شود، سپس، نکات کلی برای میکاپ و گریم عروس با توجه به فرم صورت و رنگ پوست های مختلف آموزش داده می شود. این موارد شامل تمیز کردن صورت و پاک کردن چربی از روی پوست، استفاده از کرم و مواد مناسب با توجه به رنگ پوست و نوع پوست برای زیرسازی صورت، رنگ شناسی و انتخاب رنگ مناسب با توجه به پوست و … می باشد. با توجه به تغییر سریع مد روز و معرفی مواد آرایشی و مدل های مختلف آرایش، به روز بودن و مطلع بودن از مد روز، یکی از ویژگی های مهم هر میکاپ آرتیست بوده که برای این کار، هنرجو باید ژورنال های جدید و صفحات اینستاگرامی سلبریتی ها را دنبال کند. در مرحله آخر آموزش، هنرجو نحوه ی صحیح انجام میکاپ و ترتیب انجام دادن میکاپ و گریم عروس را بصورت عملی تمرین می کند. برای یادگیری بهتر، هنرجو انواع میکاپ ها و گریم را بر روی پوست های مختلف انجام می دهد تا اثر و نتیجه ی کار را از نزدیک تجربه نماید. در میکاپ عروس، علاوه بر انجام میکاپ بر روی صورت، آرایش های دیگری نیز باید انجام بگیرد. برای مثال، موها باید بافته و یا شینیون شوند و همچنین باید برای سایر نقاط بدن از جمله ناخن ها، اقداماتی انجام شود. در دوره ی آموزشی میکاپ و گریم عروس، پس از آموزش امور مربوط به گریم و میکاپ چهره، نحوه ی ست کردن طراحی ناخن، آرایش بدن و میکاپ چهره و اصول مهمی که باید در این کار انجام داده شود، آموزش داده می شود.

میکاپ عروس

در سالن زیبایی زهرا زارع هنرجویان بعد از سپری کردن کلاس های تئوری وارد کلاس ها و کارگاه های عملی می شوند و در این کارگاه های عملی تحت نظر مربی خود تجربه کسب می کنند و با فرآیند کار آشنا می شوند و تخصص و مهارت کافی را کسب می کنند. در نهایت بعد از اتمام دوره هنرجو با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای به عنوان یک متخصص وارد بازار کار می شود که می تواند برای مشتریان خود خدمات انجام دهد و کسب درآمد داشته باشد.

دوره آموزشی میکاپ و گریم عروس در سالن زیبایی زهرا زارع ارائه شده است. جهت مشاوره و راهنمایی و اطلاع از زمان و هزینه های دوره با شماره های 02144479901 الی 02144479903 تماس بگیرید.

آموزش های ارائه شده در سالن زیبایی زهرا زارع با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

نحوه برگزاری این دوره و تعداد شرکت کنندگان

کلاس های دوره آموزش میکاپ و گریم عروس سالن زیبایی زهرا زارع به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر، نیمه خصوصی سه تا پنج نفر و گروهی از پنج تا پانزده نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی، هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم های کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز

در دوره ی آموزشی میکاپ و گریم عروس سالن زیبایی زهرا زارع، تمامی وسایل مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار می گیرد. برای میکاپ و گریم عروس، به تمام وسایل آرایش مثل رژ لب، خط چشم، ریمل، سایه، مداد ابرو و … نیاز است. علاوه بر آن، در هنگام میکاپ عروس، باید برای ناخن¬ها طراحی انجام بگیرد و موهای عروس نیز باید بافته شده یا شینیون شوند. هر کدام از این کارها نیاز به ابزارهای خاص خود دارد که در دوره¬ی آموزشی، تمامی ابزار و وسایل مورد نیاز، در اختیار هنرجو قرار می¬گیرد.

تماس جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر :

لازم به ذکر است که آموزش های ارائه شده در سالن زیبایی زهرا زارع با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

جهت مشاوره و راهنمایی و اطلاع از زمان و هزینه های دوره دوره آموزشی میکاپ و گریم عروس در سالن زیبایی زهرا زارع، با شماره های 02144479901 الی 02144479903 تماس بگیرید و یا سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید.